Hakkımızda

BERROS KLİMA


BERROS Klima Müh.San.Tic.Ltd.Şti 15 yıldır HVAC sektörümüzün öncü firmalarında kazanılan Mühendislik deneyimini, dünya markalarıyla yapılan ortak çalışma ile geliştirip, güçlendirerek ülkemize yüksek verimli sistemler ve çevreye duyarlı modern binalar kazandırmak amacıyla 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur.


İlk olarak Rosenberg Fan gruplarıyla ithalata başlayarak daha sonra Hk ınstruments hava basınç transmitter ve Klıngenburg ısı geri kazanım tamburu ile Son yıllarda büyük bir gelişme gösteren inşaat sektörüne paralel olarak, Türkiye HVAC sektörünün de aynı ivmeyle yükselmesini bir görev kabul eden BERROS Klima Müh.San.Tic.Ltd.Şti. üretimlerinde mühendislik misyonunu öne çıkarmış dünya markalarıyla işbirliği yapmaktadır.


Bir yandan enerji verimliliği yüksek olan ürünleri piyasaya sunarken, bir yandan da Ülkemizde ve Dünyada önemi her geçen gün artan enerji tüketimini azaltmak amacıyla yüksek verimli ısı geri kazanım cihazlarını sektörümüze kazandırmıştır.


“ Doğru Dizayn, Verimli Bina “ prensibiyle, sektörümüzün proje ofislerine mühendislik desteğinin de verildiği Firmamız, İşbirliği yaptığı dünyada güvenilirliği ve saygınlığı kabul görmüş markaların AR-GE departmanlarında geliştirilen yüksek verimli yeni ürünlerini, zaman kaybetmeden mühendisliğe önem veren firmalara aktarmaktadır.


DEĞERLERİMİZ


Müşteri Memnuniyeti

Berros Klima, müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerin koşulsuz memnuniyeti için her türlü göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışıyla çalışır.


Standart Fiyat Anlayışı

Berros Klima, müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerin koşulsuz memnuniyeti için her türlü göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışıyla çalışır.


Profesyonel Yaklaşım

Berros, müşterilerinin yanı sıra hedef kitleyi etkilemeyi amaçlar.


Tasarım Anlayışı

Berros, işlevselliği estetikle bütünleştirmeyi hedefler.


Şeffaflık

Berros, özdeğerlere bağlı, insanlara saygılı, müşterilerine yakın ve sosyal sorumluluk bilincine sahip olmayı misyon edinmiştir.